Про нас

Про нас

Ендорфіни – це гормони, які виробляються у головному мозку людини і викликають стан емоційного задоволення. Ці речовини здатні зменшувати біль подібно до морфіну. Людина може спровокувати викід ендорфіну прослуховуванням музики, їжею, а також при заняттях спортом. У певний момент тренування ви відчуєте абсолютний кайф від заняття – це і вкаже вам на те, що стався викид ендорфінів.

Сучасний фітнес-клуб, створений дарувати Вам гормони щастя. Наш зал просторий з високими стелями, сучасно оформлений. Наші тренери кваліфіковані і прогресивні. Слідкують за останніми тенденціями у сфері фітнесу. Знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Приходьте і насолоджуйтеся собою і своїми результатами!
Ми готові працювати для вас і дарувати вам все більші порції ендорфіну!

Ми Пропонуємо

Парне тренування (тренування для пар)

Парні тренування – це чудова можливість цікаво і з користю провести час. Ви можете залучити свою половинку до занять фітнесом. Силові вправи виконуються як чоловіком, так і жінкою, але тренер регулює важкість і модифікацію. Так кожен отримає хороше навантаження і результати. (більше…)

Turbo Slim

Дане тренування створене для людей, які хочуть позбутися зайвої ваги і швидко стати стрункими. Включає в себе табату, тай-бо і силове тренування. Види тренування чергуються, для того, щоб досягти максимального результату. (більше…)

Тай-бо

Це вид аеробного тренування, який містить у собі елементи східних єдиноборств. Інколи цей вид занять ще називають бокс-аеробіка.
Переваги тай-бо:
– заняття тай-бо підвищують м’язовий тонус і ефективно спалюють зайві кілограми, в результаті чого тіло набуває неповторний м’язовий рельєф, пружність і красу;
(більше…)

Аеробіка

На даному тренувані виконуємо ритмічні рухи під музику. Це стрибки, приставні кроки, випади, біг та ін. Аеробні вправи відносяться до таких видів фізичного навантаження, коли необхідна наявність кисню протягом тривалого часу. Вони пред’являють організму вимоги, що змушують його збільшувати споживання кисню. У результаті відбуваються сприятливі зміни в легенях, серці і судинній системі.
(більше…)

Табата

Це інтервальне кругове тренування. Включає 8 вправ (зазвичай на певну групу м’язів). Спочатку 20 секунд максимально інтенсивної роботи і 10 секунд відпочинку, такі цикли повторюються 8 разів (кругів) поспіль. Потім виконуються вправи на розслаблення і розтяжку. (більше…)

Денс-фітнес

Запальна самба, активна меренге, сексуальний регетон та інші ритми ви зустрінете на заняттях денс-фітнес. Отримайте красиву талію та стрункі ніжки без виснажвивих присідань на нахилів. Ваше тіло працює у ритмі танцю. Ви спалюєте шалену кількість калорій і при цьому танцюєте і отримуєте задоволення. (більше…)

Силовий фітнес

Якщо ви звикли викладатися на всі 100% і готові лити піт відрами лиш би був результат, то вперед на силовий фітнес. Це заняття створить вам рельєфний животик, підкачені сідниці і сексуальні ніжки. На тренуванні використовуються гантелі та бодібари, а також працюємо з власною вагою. Багато присідань, нахилів і скручувань. (більше…)

Пілатес

Цей вид тренувань підійде для людей, які не люблять виснажливих кардіо-навантажень, швидких та різких рухів. Не має протипоказань. Спрямований на розвиток гнучкості, витривалості, координації, сили та концентрації. Після занять пілатесом ви відчуєте себе сповненою енергії, розблокується спина, воша хода стане прямою і впевненою. (більше…)

Фітнес-мікс

Тренування для активних людей, які люблять все нове і цікаве. У цій групі ви спробуєте різноманітні види фітнесу, які мають різну направленість. Жодне заняття протягом місяця не повторюється. Ви зможете покращити форму тіла, зміцнити м’язи, позбутися болю у спині, втратити зайві кілограми, а головне – отримати море позитивних емоцій! (більше…)