Про нас

Про нас

Фітнес-клуб Ендорфін – здорове та красиве тіло!
Ми зробимо все, щоб ви почувалися чудово і захоплювалися своїм відображення у дзеркалі. Кожне наше тренування – це порція гормонів щастя, ендорфінів.
Різноманітні напрямки фітнесу, кваліфіковані інструктори, розробка програми харчування. У нас ви точно знайдете для себе те, що потрібно саме вам!
Приходьте і насолоджуйтеся собою і своїми результатами!

Ми Пропонуємо

Turbo Slim

Це програма схуднення. Тут ми поєдна кардіо, силові та інтервальні тренування. Ідеальна комбінація для боротьби із зайвими кілограмами та підтягнення форм тіла.
(більше…)

Body Sculpt

Це функціональні тренування – вправи працюють на силу, витривалість, координацію, баланс – тобто підвищують функціональність вашого тіла. Дані заняття високоінтенсивні. Можуть виконуватися як з власною вагою, так і з застосуванням інвентаря.
(більше…)

Денс-фітнес

Запальна самба, активна меренге, сексуальний регетон та інші ритми ви зустрінете на заняттях денс-фітнес. Отримайте красиву талію та стрункі ніжки без виснажвивих присідань на нахилів. Ваше тіло працює у ритмі танцю. Ви спалюєте шалену кількість калорій і при цьому танцюєте і отримуєте задоволення. (більше…)

Power&Stretch

Тут поєднані силові тренування і розтяжка. Це дозволяє максимально пропрацювати м’язи і водночас не “забивати” їх молочною кислотою. Ви стаєте сильною, підтягнутою і гнучкою.
(більше…)

Пілатес

Ці тренування допоможуть вам зміцнити внутрішній м’язовий корсет, покращити поставу, збільшити гнучкість та відчуття балансу. Вони незамінні при проблемах з хребтом та малоактивному способі життя. Не мать протипоказань та вікових обмежень.
(більше…)

Фітнес-мікс

У цій групі ви спробуєте різноманітні види фітнесу, які мають різну направленість. Жодне заняття протягом місяця не повторюється. Ви зможете покращити форму тіла, зміцнити м’язи, позбутися болю у спині, втратити зайві кілограми, а головне – отримати море позитивних емоцій! (більше…)